O bohaterach

Zuzanna – licealistka, jej tata jest znanym detektywem w mieście, a mama pielęgniarką. Przeżyła nieszczęśliwą miłość – jej ukochany okazał się przestępcą. Odziedziczyła po swoim tacie talent do rozwiązywania zagadek, mimo, że jest delikatna i bardzo wrażliwa, potrafi być odważna. Marzy nadal o wielkiej miłości.

Kuba – przyjaciel Zuzanny i Basi z równoległej klasy, zakochany w Zuzannie. Początkowo niezbyt chętnie chce pokazać Zuzce, że pragnie, żeby byli kimś więcej, lecz w końcu zdaje się na odwagę. Kolegował się ze szkolnymi dowcipnisiami Tomkiem i Romkiem, lecz spoważniał.

Basia – przyjaciółka Zuzanny, chodzą do tej samej klasy i siedzą w jednej ławce. Jest bardzo spostrzegawcza i bardzo dobrze potrafi odgadnąć uczucia i zamiary innych ludzi. Dzięki temu łatwo domyśliła się, że Kuba zakochał się w Zuzannie. Dziewczyna postanawia pomóc przyjacielowi i namawia go cały czas do tego, aby powiedział Zuzannie, co do niej czuje, lecz bez skutku. W końcu Kuba zaprasza Zuzę na randkę, co bardzo cieszy Basię. 

Mój Anioł Stróż

Alina – studentka germanistyki. Bardzo lubi rozwiązywać zagadki kryminalne, przez co pomaga ludziom, co sprawia jej wielką radość. Ma przyjaciółkę Monikę, której pomaga wydostać się z wielu trudnych sytuacji.

Monika – studentka psychologii. Miała chłopaka Franka, który nie dość, że ją zdradził, to jeszcze próbował ją zabić. Z tego powodu przez pewien czas nie chciała wiązać się z żadnym chłopakiem, dopóki nie poznała kuzyna Aliny, Aleksandra.

Aleksander – studiuję informatykę, jest kuzynem Aliny. Ma bogatego tatę, więc ma własne mieszkanie przez niego opłacane. Miał dziewczynę Malwinę, która była w konflikcie z Aliną. Dziewczyna go oszukała i ukradła mu pieniądze. Po tych wydarzeniach nie mógł na początku się pozbierać, lecz później zaczął interesować się Moniką. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>